اخبار و اعلانات

نتیجه ارزیابی وزارت علوم نشریه مطالعات مدیریت راهبردی

به استحضار نویسندگان عزیز می‌رساند که نشریه مطالعات مدیریت راهبردی در ارزشیابی نشریات علمی و پژوهشی وزارت علوم و فناوری در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ حائز رتبه الف شده است. برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

مطالعه بیشتر

کسب رتبه نشریات هسته در پایگاه ISC

این لیست شامل مجموعه ای از مجلات برتر در حوزه های موضوعی مختلف است که توسط گروهی از متخصصان رشته های مرتبط مورد تجزیه و تحلیل محتوایی دقیق قرار گرفته است. معیارهای بکارگرفته شده در این ارزیابی متضمن کیفیت بالای نشریات از نظر محتوای علمی آنهاست. شاخص هایی همچون به روز بودن موضوعات پژوهشی، کاربردی بودن یافته ها، خوانایی و کیفیت علمی، روش شناسی دقیق، ارائه فهم پذیر داده ها، بحث منطقی، استدلال دقیق و شیوه نتیجه گیری همگی در انتخاب نشریات مد نظر قرار گرفته اند. مجلاتی که به لیست مجلات هسته پایگاه استنادی علوم جهان اسلام راه می یابند، سالانه مورد ارزیابی ...

مطالعه بیشتر

نتیجه ارزیابی وزارت علوم نشریه مطالعات مدیریت راهبردی در سال ۱۴۰۰

به استحضار نویسندگان عزیز می‌رساند که نشریه مطالعات مدیریت راهبردی در ارزشیابی نشریات علمی و پژوهشی وزارت علوم و فناوری در سال ۱۴۰۰ دارای رتبه الف هست که در اینجا قابل مشاهده است.

مطالعه بیشتر

ایمیل‌های نشریه

به اطلاع همه نویسندگان و داوران گرامی نشریه می‌رساند که با توجه به تغییر آدرس ایمیل ارسالی از نشریه مطالعات مدیریت راهبردی به آدرس smsjournal@outlook.com اگر ایمیل در قسمت Spam قرار گرفت لطفا اولین ایمیل را Not spam نمایید تا از این به بعد ایمیل‌های ارسالی نشریه را سریعتر دریافت نمایید.

مطالعه بیشتر

افزایش مبلغ حق الزحمه داوری مقاللات

ضمن تشکر از همکاری صمیمانه داوران گرامی برای داوری مقالات، به اطلاع می‌رساند که حق الزحمه داوری مقالات تا بیست اسفند سال ۹۹  به حساب داوران عزیز قبل از سال ۱۴۰۰ واریز گردید. داورانی نیز که شماره حساب آنها تغییر پیدا کرده است لطفا هر چه سریعتر آن را به روزرسانی نمایند که انشالله در اسرع وقت حق الزحمه آنها نیز واریز گردد. همچنین در جلسه هیئت تحریریه نشریه مقرر گردید مبلغ حق الزحمه داوری مقالات افزایش پیدا کند.

مطالعه بیشتر

حق الزحمه داوری مقالات تا اول مهر سال ۹۹

ضمن تشکر از همکاری صمیمانه داوران گرامی برای داوری مقالات، به اطلاع می‌رساند که حق الزحمه داوری مقالات تا اول مهر سال ۹۹  به حساب داوران عزیز واریز گردید. داورانی نیز که شماره حساب آنها تغییر پیدا کرده است لطفا هر چه سریعتر آن را به روزرسانی نمایند که انشالله در اسرع وقت حق الزحمه آنها نیز واریز گردد.

مطالعه بیشتر

نتیجه ارزیابی وزارت علوم

به استحضار نویسندگان عزیز می‌رساند که نشریه مطالعات مدیریت راهبردی در ارزشیابی نشریات علمی و پژوهشی وزارت علوم و فناوری دارای رتبه ب هست که در اینجا قابل مشاهده است.

مطالعه بیشتر

پرداخت حق الزحمه داوری سال 1402

ضمن تشکر از همکاری صمیمانه داوران گرامی برای داوری مقالات، به اطلاع می‌رساند که حق الزحمه داوری مقالات تا اول اسفند سال 1402  به حساب داوران عزیز واریز گردید. 

مطالعه بیشتر

تکمیل اطلاعات داوران

بدین وسیله از کلیه داوران محترم تقاضا می‌شود هر چه سریعتر نسبت به تکمیل پروفایل شخصی خود و ارائه اطلاعات حساب بانکی(به خصوص شماره کارت بانکی - ترجیحا بانک ملی) در سامانه نشریه مطالعات مدیریت راهبردی اقدام نمایند. 

مطالعه بیشتر

نمایه نشریه در پایگاه اسکوپوس

در طی هماهنگی‌های ایجاد شده، انشالله بزودی نشریه مطالعات مدیریت راهبردی در پایگاه اسکوپوس نمایه خواهد شد. اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

مطالعه بیشتر

نمایه نشریه در گوگل اسکولار

به اطلاع نویسندگان مقالات در نشریه مطالعات مدیریت راهبردی می‌رساند که این نشریه در پایگاه گوگل اسکولار نمایه شده است و می‌توانید مقالات خود را در اینجا مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر